Tapety na pulpit komputera

Obrazy - wyjątkowe dekoracje wnętrz


Mieszkanie powinno spełniać kilka podstawowych założeń czyli winno być  funkcjonalne, komfortowe i przytulne. Na osiągnięcie tego celu składa  się szereg elementów od rodzaju podłogi, przez wybrane meble, po wygląd  ścian oraz rzeczy, które na tych ścianach się znajdują.

Autorem artykułu jest papaj

Jednym z najpiękniejszych elementów w dekoracji wnętrz są obrazy. Należy też zauważyć, iż w ostatnim czasie malarstwo przeżywa swój renesans. Coraz częściej wybieramy obrazy, aby nadać naszemu mieszkaniu klimatu i nastroju. Wspomnieć trzeba też o fakcie, iż prócz funkcji dekoracyjnej obrazy wywołują też pewne emocje. Konkretny obraz może kojarzyć się nam z pięknymi wspomnieniami z lat młodzieńczych, bądź też z innymi wydarzeniami w naszym życiu, bądź po prostu koić nasze oczy.

Decydując się na zakup obrazów po pierwsze powinniśmy zwrócić uwagę na to, żeby obraz spełniał nasze potrzeby i wpływał na nas pozytywnie. Kolorystyka obrazu jest na drugim miejscu. Obraz powinien nadawać pomieszczeniu, w którym się znajduje “duszę”.

Dobrym miejscem, gdzie możemy kupić dzieło sztuki jest galeria obrazów. W miejscu takim mamy spory wybór obrazów już gotowych, które malowane są we wszystkich stylach. Prócz tego możemy zamówić reprodukcje dowolnego mistrza. W galerii obrazów możemy także zamówić portret czy też obraz z widokiem, motywem jaki sobie wymyślimy lub też możemy przesłać do galerii zdjęcie na podstawie, którego zostanie namalowany obraz. Dodatkowo możemy wybrać w jakiej aranżacji chcemy, aby obraz został namalowany.

Nie ulega wątpliwości, iż obecnie nastał czas minimalizmu w odniesieniu do urządzania mieszkania i wykończania go. W poprzednich epokach obrazy oprawiane były w piękne, bogato zdobione ramy, natomiast teraz w stylu nowoczesnym jest zupełnie inaczej. Dotyczy to także kolorów używanych do malowania obrazów, gdyż teraz w okresie minimalizmu kolorów wykorzystywanych jest znacznie mniej. Aczkolwiek zamawiając obraz w galerii mamy pełną dowolność jak zamawiany obraz będzie wyglądał, gdyż galeria spełni nasze wszelkie życzenia.

Obrazy to z pewnością wyjątkowe elementy dekoracji wnętrz, które cenione są zarówno przez koneserów i znawców sztuki, a także przez osoby wrażliwe na piękno.

--- Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl


Ocena: 4.67 (3)

zamieścił(a): admin wyświetleń: 1219 | komentarzy: 0

Kategorie:

Poradniki


Komentarze:

Treść:

Wprowadź kod z obrazka: (odśwież)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Najwyżej oceniane projekty wnętrz

projekty wnętrz - Unidesign projektowanie wnętrz i architektury
unidesign
projekty wnętrz - Projekt wnętrz klubokawiarni, KRAKÓW
space_project
projekty wnętrz - Podświetlenie półek
alled
projekty wnętrz - Wilanów nocą
hldstudio
projekty wnętrz - Artpin
artpin1
projekty wnętrz - white
fhgallery8
projekty wnętrz - wnetrzalublin.com
wnetrzalublin
projekty wnętrz - ATRIAFLOOR - podłogi żywiczne
spatium
projekty wnętrz - salon w willi prywatnej
jasiek3

Ostatnio dodani projektanci wnętrz