Tapety na pulpit komputera

Centralne odkurzacze


Rozwój technologii sprawia że życie człowieka staje sie coraz lżejsze i to prawie na wszystkich płaszczyznach funkcjonowania człowieka. Rozwój technologii nie ominął też naszych domostw.

Technika i nowoczesność wchodzi wielkimi krokami do każdej dziedziny naszego życia. Nie dziwią nas już żadne nowinki techniczne w kuchni, ale zadziwić wciąż mogą pomysły, w jaki sposób ułatwia się codzienne sprzątanie w domach. Każda gospodyni domowa lubi porządek i dba, aby jej piękne podłogi były utrzymane w ciągłej czystości. Nie rzadko narzeka ona na bóle w krzyżu wywołane noszeniem ciężkiego odkurzacza, a wystarczy zamontować w mieszkaniu centralny odkurzacz i można swobodnie okurzać nie męcząc się i nie dźwigając.

 Spyta ktoś: co to jest centralny odkurzacz? Jest to urządzenie montowane w piwnicy, pomieszczeniu gospodarczym lub na strychu przypominające zwykły odkurzacz, różni się jednak ono od niego tym, że w mieszkaniu znajduje się jedynie otwór, do którego przymocowuje się specjalną rurę, przez którą zbierane są śmieci. W budynku, w którym jest zamontowany odkurzacz centralny znajduje się instalacja ssącą obsługująca wszystkie znajdujące się w nim pomieszczenia. Chcąc posprzątać wystarczy stosowną, lekką rurę przytkać do gniazda ssącego i za pomocą tejże rury oraz szybko obracających się szczotek zlikwidować brud. Podczas sprzątania można swobodnie regulować, za pomocą przycisku umieszczonego na rączce od  węża przepływ ssącego powietrza. Bezsprzecznie jest to najbardziej wygodny sposób sprzątania mieszkania. Nie trzeba ciągnąć za sobą lub nosić odkurzacza ważącego kilka kilo. Spacerując swobodnie po domu i słuchając muzyki możemy mieć wysprzątane mieszkanie. Warto też zauważyć, że powietrze w mieszkaniu jest świeże, ponieważ wciągnięte usuwane jest na zewnątrz budynku. Centralny odkurzacz to komfort, na którego stać wszystkich.Ocena: - (0)

zamieścił(a): admin wyświetleń: 1507 | komentarzy: 0

Kategorie:

Poradniki


Komentarze:

Treść:

Wprowadź kod z obrazka: (odśwież)

Nie ma jeszcze komentarzy.

Najwyżej oceniane projekty wnętrz

projekty wnętrz - Unidesign projektowanie wnętrz i architektury
unidesign
projekty wnętrz - Projekt wnętrz klubokawiarni, KRAKÓW
space_project
projekty wnętrz - Wilanów nocą
hldstudio
projekty wnętrz - Artpin
artpin1
projekty wnętrz - white
fhgallery8
projekty wnętrz - salon w willi prywatnej
jasiek3
projekty wnętrz - holl wejściowy w willi jednorodzinnej
jasiek3
projekty wnętrz - salon w willi prywatnej 2
jasiek3
projekty wnętrz - Projekty
silvergrey

Ostatnio dodani projektanci wnętrz